Каталог товарів

Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

·          1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

·         1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання сайту.

·          1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

·         1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

·          2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає на запит Адміністрації сайту.

·          2.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

·          3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовуватись з метою:

·          3.1.1. Ідентифікація Користувача для оформлення замовлення.

·         3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

·          3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Сайту, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.

·          3.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

·          3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

·          3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

·          3.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

·          3.1.8. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

·          3.1.9. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

·          3.1.10. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

·          4.1. Користувач зобов'язаний:

·          4.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідні для користування Сайтом.

·          4.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.

·          4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

·          4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

·          4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

·          4.2.3. Вживати запобіжних заходів для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

·          4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

·          5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала своїх зобов'язань, несе відповідальність за збитки, зазнані Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних відповідно до законодавства України.

·          5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо ця конфіденційна інформація:

·          5.2.1. Стала громадським надбанням до її втрати чи розголошення.

·          5.2.2. Була отримана від третьої сторони до її отримання Адміністрацією сайту.

·         5.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

6. Вирішення суперечок

·          6.1. До звернення до суду з позовом щодо спорів, що виникають із відносин між Користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції щодо добровільного врегулювання спору).

·          6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

·          6.3. При недосягненні угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

·          6.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

·          7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.

·          7.2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики

Новини освіти Підписатися на розсилку Політика конфіденційності

Всі наші ялинки пожежобезпечні, захищені від випадкових загорянь. Ялинки не токсичні та не мають запаху!
Всі наші ялинки пожежобезпечні, захищені від випадкових загорянь. Ялинки не токсичні та не мають запаху!
З року в рік будуть радувати вас і ваших близьких. Не вимагають особливого догляду. Штучні ялинки довговічні та практичні.
З року в рік будуть радувати вас і ваших близьких. Не вимагають особливого догляду. Штучні ялинки довговічні та практичні.
Наші ялинки вироблені в Україні та мають сертифікати, що підтверджують їх екологічність і якість.
Наші ялинки вироблені в Україні та мають сертифікати, що підтверджують їх екологічність і якість.
Купуючи штучну ялинку сьогодні, ви рятуєте життя одному дереву щороку. + 1 до карми!
Купуючи штучну ялинку сьогодні, ви рятуєте життя одному дереву щороку. + 1 до карми!